Творчість і Бібліотека
Субота, 22.07.2017, 23:42
Логін:
Пароль:
Ми в соціальних мережах
Тепер і в Twitter, приєднуйся!
Партнери
Календар
«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Новини»Результати конкурсу проектів розвитку місцевих громад ініціативи «Лідер бібліотечної справи»-ІІ
Результати конкурсу проектів розвитку місцевих громад ініціативи «Лідер бібліотечної справи»-ІІ

Результати конкурсу проектів розвитку місцевих громад ініціативи «Лідер бібліотечної справи»-ІІ

Шановні учасники ініціативи «Лідер бібліотечної справи-ІІ!»

Із великим задоволенням повідомляємо, що експертна комісія оголосила результати своєї роботи та визначила переможців конкурсу проектів розвитку місцевих громад:

     

1. Тетяна Астапенко (Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова), проект Форум соціального партнерства «Бібліотека – влада – громада: стратегія єдності в інформаційному суспільстві»;

2. Валентина Маковська (Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека ім.М.Островського), проект «Успішний дачник – здорова громада»;

3. Леся Гук (Тернопільська обласна бібліотека для молоді), проект Творчість молодих в он-лайн: літературний відео-подкаст «Провесінь Тернопілля»;

4. Тетяна Дороніна (Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка Дніпродзержинської ЦБС), проект Ніч в бібліотеці «Бібліотечне безсоння»: перформанс творчої молоді;

5. Ганна Сурніна (Центральна бібліотека ім. М.Коцюбинського Чернігівської централізованої бібліотечної системи), проект «Інтернет. Бібліотека. Євро-2012»;

6. Надія Федкевич (Каланчацька ЦБС) , проект «Бібліотека звітує перед громадою»;

7. Валентина Макуха (Шосткинська центральна міська бібліотека ім. Л.Толстого) – проект «Дитина поза родиною: зігрій добром дитяче серце»;

8. Тетяна Абраїмова (Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія), проект «Зоряне місто»;

9. Євгенія Кулик (Державна бібліотека України для юнацтва), проект «Мені є що сказати!»;

10. Марія Підлеснюк (Городенківська центральна районна бібліотека ім. Л. Мартовича), проект «Ти не одна – відтепер бібліотека з тобою»;

11. Валентина Грабарчук (Грицівська міська бібліотека для дорослих), проект «Квітуча садиба – перший крок до доброботу громади»;

12. Галина Добровольська (Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Івасюка), проект «Простягни руку допомоги»;

13. Інна Ладика (Запорізька центральна бібліотека для дітей ім. М. Андросова), проект «Оживає світ мультикольоровий: школа Інтернет-анімації»;

14. Людмила Мельник (Центральна міська публічна бібліотека ім. М. Горького, м. Краматорськ), проект «Бібліотечна школа волонтерів – допомога громаді в профілактиці безпечного життя молоді»;

15. Галина Горбань (Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім.І.Франка), проект «Бібліотека і молоді інтелектуали»;

16. Тетяна Романченко (Дружківська Центральна бібліотека ім. Лесі Українки), проект «Зона інформації та комфорту для мешканців міста: вільний доступ до інформації – вільна людина – вільна країна»;

17. Оксана Ткаченко (Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека), проект «Читаємо у новому форматі: відкриття електронного читального залу в Кіровоградській ОУНБ ім. Д.І. Чижевського»;

18. Марія Рибчак (Рожнятівська центральна районна бібліотека), проект «Вчимося разом і демонструємо свої можливості/мережевий проект для людей літнього віку»;

19. Ольга Крижановська (Херсонська обласна бібліотека для дітей), проект «KsVolonterFest – лабораторія успіху у форматі web2.0.

     

Вітання всім переможцям від програми «Бібліоміст» та її партнерів!

Сторінка матеріалу: http://bibliomist.org/news/news50.htm


Категорія: Новини | Переглядів: 1527 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
avatar