Творчість і Бібліотека
П`ятниця, 24.11.2017, 03:14
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Творчість і Бібліотека » Привітання, тости » Весільні тости
Весільні тости
ГістьДата: Понеділок, 10.01.2011, 12:02 | Повідомлення # 1
Група: Гости

Дай вам, Боже, сили,
щоб Ви змогли змінити у житті те,
що хочете змінити.
Дай Вам, Боже, терпимості
змиритися з тим,
чого не можете змінити.
Дай Вам, Боже, мудрості
відрізнити перше від другого.

* * *

Щоб вас любили всі,

а ви — кого хочете!

* * *
Бажаю неба голубого,
Хліба запашного
Джерельної води
Ніякої біди!
Бажаю, щоб бурі і грози
Зимою і літом минали Ваш дім,
Добро і достаток, любов і повага
Хай завжди панують у нім

* * *
Бажаю, щоб душа

була молодою,

доля багатою,

любов старою,

а дружба вічною.

* * *

Щоб боліло тіло

від любові,

руки від квітів,

а губи від поцілунків.

* * *
Не відкладайте роботу на суботу,

а кохання на старість.

* * *
Нехай для вас ніколи не згасає сонце,

нехай не віють в душі холоди.

Хай жито на столі і Бог на небі

вас завжди рятують від біди!

* * *
Бажаємо вам любові,

але не такої, як сонце,

бо воно заходить;

не такої, як вітер,

бо він гуляє;

а такої як небо,

бо воно безкрає.

* * *

Ні кроку до старості,

ні хвилини самотності,

а тільки в радості,

а тільки в бадьорості.

* * *

В одному з древніх трактатів сказано: "Прагнення розуму народжують повагу, прагнення духу народжують дружбу, прагнення тіла народжують жагу, але тільки всі три народжують кохання".

То ж хай у вашому житті всі три прагнення завжди будуть разом, за кохання!

Жартівливі весільні тости

* * *

Перший тост:
До побачення! Тверезими ми з вами сьогодні не зустрінемось!

* * *

(тост для молодого)

Щоб ще років сорок
Бажано-щоночі,
Наносив візити,
Бажано-робочі,
Наталі Петрівній,
Цій чарівній жінці,
КРАЩИЙ ТВІЙ КОЛЄГА...(тут драматична пауза)
Що живе в ширінці!!!

* * *

Вип'єм за те,
Щоби зверху не старіло,
Щоби знизу не боліло ,
Щоби було в що сі вбрати,
Й перед ким сі розібрати.

* * *

Якщо в сім'ї народжується 10 дітей, і половина з них схожа на батька, то батькові вручається медаль "За сумісництво"!

Якщо в сім'ї 10 дітей, і ніхто з них не схожий на батька, то йому вручається медаль "За невтручання"!

Якщо в сім'ї 10 дітей, і всі вони схожі на батька, то йому вручається медаль "Батько - легінь"!

Додано (10.01.2011, 12:02)
---------------------------------------------
Чоловік і дружина — це ті дві ноти, без яких струни їх сім'ї не дають повного акорду. Так вип'ємо ж за прекрасну музику, яка б звучала в їх серцях і зігрівала рідних і близьких.

Прислів'я говорить, що перше багатство в житті — це здоров'я, а друге — дружина. Хороша дружина — половина щастя. З доброю дружиною горе — півгоря, а радість удвічі. У хорошої дружини чоловіку немає ціни. Побажаємо ж нареченій виправдати всі ці прислів'я і вип'ємо за неї!

Бажаємо вам любові,
але не такої, як сонце,
бо воно заходить;
не такої, як вітер,
бо він гуляє;
а такої як небо,
бо воно безкрає.

Вип'єм за те,
Щоби зверху не старіло,
Щоби знизу не боліло ,
Щоби було в що сі вбрати,
Й перед ким сі розібрати.

Тост за тещу
Одного мудреця запитали:
- Хто був найщасливішим чоловіком на світі?
Мудрець відповів:
- Адам, тому що в нього не було тещі.
А я думаю, що якби в нього була теща, як в мене, то він був би ще щасливіший, і я хочу підняти тост за мою тещу. Це тост - за тебе, мамо!

Додано (10.01.2011, 12:02)
---------------------------------------------
Вітання від vidima.com.ua

Свадебные тосты за невесту

Поднимем бокалы за то, чтобы новобрачная была прекрасной женой, прекрасной возлюбленной и прекрасной матерью.

Народная мудрость гласит, что первое богатство в жизни - это здоровье, а второе - жена.

Хорошая жена - это половина счастья. Нет лучше друга, чем верная подруга. С доброй женой горе - полгоря, а радость - радость вдвойне. У хорошей жены - мужу нет цены.

Давайте же пожелаем нашей новобрачной оправдать эти пословицы и выпьем за нее!

Существует поговорка, что если женщина не находит в мужчине никаких достоинств, значит, этот мужчина — ее муж. Давайте выпьем за то, чтобы молодая жена почаще хвалила своего мужа и проявляла к нему уважение и такт!

Есть в русском языке три слова, которые звучат как-то особенно очаровательно и нежно. Женственность, любовь, самопожертвование - все это выражается и соединяется в трех словах: "невеста", "супруга" и "мать".

Как прекрасна сегодня наша молодая! Как красива в чудесном белоснежном, чистом, как сама любовь, наряде - недавно невеста, а теперь уже супруга. Посмотрите, как счастлива она сегодня, как светятся ее глаза, обращенные к любимому человеку! А если бы мы сумели заглянуть в ее сердце, то мы заметили бы, что оно до краев переполнено любовью и счастьем, и нет таких слов, чтобы выразить полноту этих чувств.
Предлагаю поднять наши бокалы за то, чтобы счастье это было бесконечным!

Настоящая жена,
Как судьба - всегда одна.
Вся мужская половина
В жен прекрасных влюблена.
И сегодня тост за них,
Наших спутниц дорогих.

Свадебные тосты за жениха

Дорогой наш жених!
За тебя поднимаем бокал
И, как лучшему другу, желаем:
Счастья — море, любви — океан!

Когда от человека уходит жена, то остается друг. Когда уходит и друг, то остается работа. Пожелаем нашему новобрачному, чтобы у него было и первое, и второе, и третье! Успешной карьеры ему в жизни, хорошей работы, чтоб семья жила с достатком, счастливо и дружно!

Поднимем тост за семейное счастье жениха! На Востоке говорят:
Кто одинок, в печали проживет,
А счастлив тот,
Кто добрую жену себе найдет.
Так пусть залогом его счастливой жизни будет красота и золотой характер невесты.
Будьте счастливы, дорогие жених и невеста!

- Простите, вы не знаете, кто из тех двух мужчин женится?
- Тот, который выглядит озабоченным. Веселый - это отец невесты.
Давайте выпьем за то, чтобы сегодня веселыми были все!

Каждый мужчина должен сделать в жизни три вещи: посадить дерево, построить дом и вырастить сына! Желаю нашему молодому выполнить эти заповеди с честью! Выпьем за это!

На свадьбе один из присутствующих мужчин, который успел к этому времени два раза развестись, так закончил свою речь: "...Я не говорю - сделай свою жену счастливой, я просто желаю, чтобы ты не очень часто заставлял ее страдать...".

Выпьем, уважаемые гости, за мудрые слова! И пожелаем молодым, как можно меньше огорчений! Горько!

Свадебные тосты для родителей жениха и невесты

Дорогие дети! Пусть будет крепким ваш брак! Пусть будет вечной ваша любовь! Живите в дружбе и согласии! Горько!

Родительское слово самое мудрое, потому что оно идет от сердца. Простые слова матери и отца всегда имеют особую силу. Дорогие наши (имя жениха) и (имя невесты)! Мы желаем, чтобы в вашем доме всегда было тепло и светло от вашей искренней любви. Чтобы ваши дети были здоровыми, послушными и умными. Это и называется семейным счастьем.
За ваше счастье сейчас мы поднимаем бокалы и пьем до дна! Горько!

Мы поздравляем и благословляем наших детей. Теперь им предстоит вместе строить свое счастье. Пусть на этом нелегком пути они во всем помогают друг другу, поддерживают друг друга, чтобы их семья была по-настоящему крепкой. Пусть по жизни с ними рядом идут вера, надежда и любовь. Желаем дождаться и такого счастливого дня, как свадьба собственных детей. Давайте выпьем за эту новую семью. Горько!

Форум » Творчість і Бібліотека » Привітання, тости » Весільні тости
Сторінка 1 з 11
Пошук: