Творчість і Бібліотека
Субота, 20.01.2018, 17:34
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Творчість і Бібліотека » Гуртки, клуби ітд. в бібліотеках » Літературно - поетичний клуб "Чайка" (Клуб "Чайка" при бібліотеці-філії №6 (Кіровоград))
Літературно - поетичний клуб "Чайка"
zallaraДата: Вівторок, 23.10.2012, 11:57 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Бібліотека не може не притягувати увагу творчих, натхненних особистостей.
Саме в бібліотеці-філії № 6 ім. Ю.О.Гагаріна Кіровоградської МЦБС в літературно-поетичному клубі «Чайка» вже багато років збираються поети-початківці на творчому майданчику для спілкування та придбання досвіду.

Не обминають нас і маститі поети міста, щоб отримати необхідну «книжкову підтримку» та творче натхнення. На засіданнях клубу молодь приємно дивує своїми вже професійними творчими доробками відомих майстрів слова Кердіваренко О., Ільїна М., Козакова А. та інших. На кожній зустрічі вихованці обговорюють нові поезії, грають в інтелектуальні та літературні ігри, знайомляться з новими учасниками та проводять бесіди на актуальні теми. Всім молодим поетам, як і кожній людині, властиві сумніви і розчарування, творчий пошук та життєві негаразди. І все це вони не уникають в своїй творчості.
Результатом таких злетів є дві збірки поезій «Мы все из колыбели с названим светлым – Русь» та « Счастье? Жить!» , які вийшли у Санкт-Петербурзі 2010 року . До них увійшли і вірші членів клубу «Чайка».

Говорять, що особистість розкривається в колективі однодумців. Якщо людина талановита, то вона талановита у всьому.

Яскравим прикладом тому є вихованці –«чайківці»: вони пишуть вірші, складають на них музику, гарно співають і не менш талановито малюють до віршів малюнки. І хай поезія – це лиш засіб їх здійснити, стати справжніми людьми, прожити яскраве життя та освітити натхненням нашу буденність .


Повідомлення відредагував zallara - Вівторок, 23.10.2012, 12:00
 
Форум » Творчість і Бібліотека » Гуртки, клуби ітд. в бібліотеках » Літературно - поетичний клуб "Чайка" (Клуб "Чайка" при бібліотеці-філії №6 (Кіровоград))
Сторінка 1 з 11
Пошук: