Творчість і Бібліотека
Субота, 20.01.2018, 17:50
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Творчість і Бібліотека » Гуртки, клуби ітд. в бібліотеках » Клуб "Юний спортсмен" (Кіровоград) (Діяльність клубу "Юний спортсмен" при бібліотеці - філії №14)
Клуб "Юний спортсмен" (Кіровоград)
zallaraДата: Вівторок, 23.10.2012, 11:46 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Філія №14 Кіровоградської МЦБС працює спільно з громадською організацією "Фонд сприяння розвитку фізкультури і спорту". У клубі "Юний спортсмен" об'єднані діти середнього й старшого віку. Для них ініціюються зустрічі із цікавими, успішними людьми, що сповідають здоровий спосіб життя, а також організовуються уроки здоров'я, години корисних порад, спортивні свята й ін.

Кожний із цих заходів має інформативно-інтелектуальний супровід. Наприклад, до програми спортивних свят, що влаштовуються періодично, "Ми всі – дружна спортивна сім’я", включаються інтелектуальні ігри, вікторини, літературні марафони й ін. Нинішнього року робота клубу була як ніколи насичена. Пов"язано це з такими визначними спортивними подіями, як Європейський чемпіонат з футболу, що частково проходив і в нашій країні , та Олімпійські ігри в Лондоні.

Ось неповний перелік зустрічей, що особливо сподобалися читачам бібліотеки: "Що шкодить здоров"ю", "Історія олімпіад", "Спорт об’єднує всіх", "У здоровому тілі здоровий дух". Кожен із цих заходів супроводжувався книжковими виставками, на яких була представлена спеціальна література. Особливою популярністю користувалися заходи, на які запрошувалися відомі спортсмени та тренери.

До речі, чимало з них теж є читачами бібліотеки, зокрема кандидати в майстри спорту Юрій Бойко, Максим Штиков, Сергій Бойко, Богдан Говоров, Костянтин Дахновський та майстер спорту Олександр Цима. Присутніх цікавило, як вони йшли до своїх перемог, які плани на майбутнє, що люблять читати у вільну хвилину, адже вирізняються неабиякою ерудицією, знаннями.

Та нинішній рік запам’ятається членам клубу "Юний спортсмен" ще й спільним відпочинком. Так, у серпні вони відвідали Ялту , де мали можливість купатися у морі, засмагати, а у вересні побували на велопробігу в столиці. Спільні подорожі здружують, допомагають виховувати в хлопців і дівчат відповідальність, уболівання один за одного. Не випадково дехто вже вважає, що наш клуб допоміг йому не тільки отримати необхідну інформацію, а й знайти надійних друзів.
 
Форум » Творчість і Бібліотека » Гуртки, клуби ітд. в бібліотеках » Клуб "Юний спортсмен" (Кіровоград) (Діяльність клубу "Юний спортсмен" при бібліотеці - філії №14)
Сторінка 1 з 11
Пошук: