Творчість і Бібліотека
Неділя, 18.03.2018, 08:37
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бібліотеки України » Житомир та Житомирська область » Бібліотека Житомирського державного університету і.І.Франка
Бібліотека Житомирського державного університету і.І.Франка
biblzduДата: Середа, 26.02.2014, 16:00 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Наша бібліотека є навчальним, науковим, інформаційним і культурно-просвітницьким структурним підрозділом університету, основне завдання якого забезпечення повного, високоякісного й оперативного бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування студентів, аспірантів, професорсько-викладацького складу, співробітників.
Бібліотечний фонд становить більш ніж 471 тис. примірників.
Щорічно бібліотеку відвідує понад 350 тис. читачів: викладачів, наукових працівників, співробітників, студентів та інших користувачів.
Їм видається близько 600 тис. книг, журналів, газет, як на паперових, так і на електронних носіях. У бібліотеці ведуться електронний каталог АБІС «Ірбіс» і традиційні карткові каталоги: алфавітний (службовий, читацький); систематичний; топографічний. Електронний каталог створюється з 2010 року.

Зберігаючи багаторічні традиції, у бібліотеці запроваджуються електронні технології при формуванні інформаційно-ресурсної бази бібліотеки і системи бібліографічно-інформаційного обслуговування користувачів.

В 2013 році бібліотеку було зареєстровано на сайті «Lib-web-cats», безкоштовного онлайнового ресурсу, і, таким чином, додано її до міжнародного каталогу.

Бібліотека – це не тільки читачі і книги, але й віддані улюбленій справі люди, які завжди раді бачити Вас.
Прикріплення: 7330485.jpg(71Kb)
 
Форум » Бібліотеки України » Житомир та Житомирська область » Бібліотека Житомирського державного університету і.І.Франка
Сторінка 1 з 11
Пошук: