Творчість і Бібліотека
Субота, 22.07.2017, 15:33
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Творчість і Бібліотека » Поети, письменники, творчі люди » В.Григорук (вірші і біографія В.Григорука)
В.Григорук
bogorodchanuДата: Вівторок, 09.11.2010, 12:19 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Бібліотекарі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Народивя 24 вересня 1953 року в мальовничому селі Старуня Богородчанського району. Освіта вища, журналіст. Більше двадцяти років працював на різних посадах в органах державної та виконавчої влади, в даний час працює помічником-консультантом депутатів фракції «Блок Юлії Тимошенко».
З дитинства закоханий в літературу, поезію, моряк-підводник, романтик, журналіст.
В творчому доробку – збірки поезій «А любов не згасне», «В снах моїх», «Вернулась молодість моя», це більше дев’яносто віршів, шістнадцять покладено на музику.
Користуються популярністю пісні на його вірші «рідне село», «Мамина криниця», «Не топи в росах душу», «Подаруй мені своє кохання», «Швидко тануть сніги».
За виконання пісень автора «Прийшла любов» та «Спомин»

Ю. Яремчук – соліст ансамблю «Старунці» – отримав найвищу нагороду Гран-прі та другу премію на фестивалях «Червона рута», «Співаю тобі Україно», «Золотий тік».
Василь Григорук – лауреат районного конкурсу авторської пісні та співаної поезії 1997року.

Моє містечко

Росте, купається у квітах
моє містечко чарівне,
Голубить ніжно мою душу,
Бентежить серце молоде.

Моє містечко, Богородчани,
де джерела карпатські б’ють,
Моє містечко, Бгородчани,
Тут липи юності цвітуть.

Ти полонила мене чарами
богородчаночко моя,
Цвітеш, красуєшся в тюльпанах,
неначе ранішня зоря.

Моє містечко Богородчани
Прекрасне, миле, чарівне,
Ти моє сонечко, моя кровиночко,
ти найрідніше за усе.

Щодня милуюся тобою
вечірня зіронько моя,
Благословенна будь навіки
земля батьків, моя земля.

Моє містечко, Богородчани,
Ти найчарівніше моє…

Форум » Творчість і Бібліотека » Поети, письменники, творчі люди » В.Григорук (вірші і біографія В.Григорука)
Сторінка 1 з 11
Пошук: