Творчість і Бібліотека
Понеділок, 19.02.2018, 11:05
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бібліотеки України » Івано-Франківськ та Івано-Франківська область » Рогатинська ЦБС
Рогатинська ЦБС
б-ка РогатинаДата: Середа, 23.03.2011, 11:43 | Повідомлення # 1
Група: Гости

Бібліотека – це скарбниця мудрості, джерело нових знань, територія відкритого спілкування. Такою прагне бути і ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА РОГАТИНЩИНИ. У нас є все необхідне для задоволення Ваших інформаційних потреб!

ДОСВІД. За час своєї роботи (заснована у 1943 р) бібліотека здобула чималий досвід в обслуговуванні читачів, сформувала значний за кількістю (понад 50 тис. видань) та різноманітний за змістом книжковий фонд. Бібліотека користується авторитетом у населення краю, оскільки успішно виконує своє основне завдання - якнайповніше задоволення інформаційних потреб користувачів.

ІННОВАЦІЇ. Сьогодні бібліотека упевнено крокує у майбутнє. Впроваджуючи новітні інформаційні технології, використовуючи цінні Інтернет-ресурси, ми вдосконалюємо обслуговування читачів, робимо його більш якісним та ефективним. Центральна бібліотека Рогатинщини – це динамічна структура, що цілеспрямовано рухається курсом відповідності сучасним бібліотечно-інформаційним стандартам.

КРАЄЗНАВСТВО. Вивчення та дослідження історії краю – одне із важливих завдань бібліотеки. Фонд краєзнавчих видань, архів районної преси, фотоматеріали, краєзнавча повнотекстова база даних – цінний інформаційний ресурс, який книгозбірня пропонує дослідникам історії Рогатинщини.

ПРОСВІТНИЦТВО. Бібліотека – один із головних освітніх осередків краю. Учні та студенти – наші найактивніші користувачі. У нас є все необхідне, щоб досягти успіхів у навчанні: підручники, посібники, довідкові видання, програмова художня література, освітні Інтернет-ресурси.

ДОЗВІЛЛЯ. Рогатинська центральна бібліотека – це не тільки засіб пошуку необхідної інформації та здобуття нових знань, але й місце дозвілля та відпочинку. Книжкові свята, літературно-музичні шоу, зустрічі з цікавими і неординарними особистостями, міні-вистави, великий вибір розважальної літератури – усе це наша бібліотека пропонує своїм відвідувачам. З нами Ви проведете свій вільний час цікаво та весело, знайдете нових друзів та однодумців.

Ласкаво просимо у центральну бібліотеку Рогатинщини!

Вул,Івана Франка,8 З 9.00-18.00,крім неділі.

 
Форум » Бібліотеки України » Івано-Франківськ та Івано-Франківська область » Рогатинська ЦБС
Сторінка 1 з 11
Пошук: