Творчість і Бібліотека
Понеділок, 19.02.2018, 11:10
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бібліотеки України » Івано-Франківськ та Івано-Франківська область » Центральна дитяча бібліотека Івано - Франківської МЦБС
Центральна дитяча бібліотека Івано - Франківської МЦБС
ГістьДата: Понеділок, 10.01.2011, 11:53 | Повідомлення # 1
Група: Гости

Є своєрідною культурно-освітньою, виховною інформаційною установою, у ній навчають бібліотечно-бібліографічної грамотності дітей та організаторів дитячого читання, вона організовує дозвілля дітей мікрорайону міста, щорічно обслуговує близько 3600 читачів віком до 15 років. Фонд бібліотеки налічує 55505 примірників книг, передплачує до 76 назв газет та журналів. Юні читачі бібліотеки мають можливість користуватися систематичним каталогом, систематичною картотекою статей, різними тематичними картотеками. У відділі обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів діє абонемент і читальний зал. До послуг маленьких читачів книжки, журнали та газети, які розміщені на невеличких стелажах. Улюбленим куточком для маленьких читачів є читальний зал. Тут бібліотекарі знайомлять дітей з казковим дитячим царством, вчать їх читати і любити книжку. Відділ обслуговування учнів 5-9 класів має абонемент і читальний зал. Він пропонує своїм читачам: - літературу на всі смаки: історичну, природничу, поезію, прозу та за шкільною програмою; - літературу пригодницького та фантастичного жанрів.

Читальний зал запрошує дітей до самостійного читання та на цікаві масові заходи. Великий вибір періодичних видань довідково-інформаційного матеріалу допомагає дітям збагатити свої знання, знайти відповіді на конкретні запитання. Полюбити природу, навчитися берегти навколишній світ і Україну допоможе еколого-природничий клуб „Барвінок”. Зустрічі з цікавими людьми збагачують дітей духовно, виховують добрими людьми.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. С.Бандери, 8. тел. 3-25-97 Завідувачка бібліотекою — Іванцева Ганна Дмитрівна.

 
ГістьДата: Понеділок, 01.08.2011, 02:00 | Повідомлення # 2
Група: Гости

Чудова новина!
Влітку 2011 року дитяча бібліотека отримала власний сайт — http://www.bibliokid.if.ua Сайт містить оповідання та вірші для дітей, загадки, різноманітні пізнавальні статті дітям про Україну, що стануть у нагоді при підготовці до шкільних ранків, тематичних вечорів та й просто для загального розвитку дитини. Невеликий об’єм пропонованих матеріалів дає змогу з легкістю роздрукувати обраний твір.
 
fantom2Дата: Понеділок, 01.08.2011, 12:31 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Адміністратори проекту
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже гарно зроблений. От гарний прінт скрін.
Прикріплення: 4451095.jpg(182Kb)
 
Форум » Бібліотеки України » Івано-Франківськ та Івано-Франківська область » Центральна дитяча бібліотека Івано - Франківської МЦБС
Сторінка 1 з 11
Пошук: