Творчість і Бібліотека
Неділя, 23.07.2017, 19:47
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бібліотеки України » Івано-Франківськ та Івано-Франківська область » бібліотека філія №2. села Верхній Ясенів.
бібліотека філія №2. села Верхній Ясенів.
ГістьДата: Середа, 21.03.2012, 12:20 | Повідомлення # 1
Група: Гости

Бібліотека села Верхній Ясенів була заснована у1948році.Спочатку була хата-читальня на присілку Горби,а в1956році в селі відкрили-сільський клуб,де і була відкрита бібліотека.Наданий час фонд бібліотеки становить11230 примірників книг,періодичні видання.Кількість читачів Верхньоясенівської сільської бібліотеки становить-508 читачів,з яких 198учні школи.
Бібліотека проводить масові заходи разом з вчителями і учнями школи,та клубними працівниками.
Бібліотека працює з 10 до 18 години,
вихідний день-понеділок.

ГістьДата: Понеділок, 26.03.2012, 15:55 | Повідомлення # 2
Група: Гости

Доброго дня мої дорогі ясенівчани! Вас щиро вітає "загублена" дитина гір, яка зараз мешкає на Заболотівщині. Дуже-дуже люблю свій рідний Ясенів - ясенову колиску мого дитинтва. Я пізніше обов'язково надішлю вам дещо з свого творчого доробку, що стосується моєї маленької батьківщини. А поки що великий привіт ясенівчанам, моїм однокласникам - випускникам 1985 року, низький уклін вчителям школи, керманичу села та сільському активу, ну і, звичайно,працівникам бібліотеки і всім-всім хто мене памятає. Щиро ваша Калина Мельничук!!!

Форум » Бібліотеки України » Івано-Франківськ та Івано-Франківська область » бібліотека філія №2. села Верхній Ясенів.
Сторінка 1 з 11
Пошук: