Творчість і Бібліотека
Субота, 20.01.2018, 17:38
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бібліотеки України » Івано-Франківськ та Івано-Франківська область » Бібліотека філія смт Обертин для дорослих (про бібліотеку)
Бібліотека філія смт Обертин для дорослих
ГістьДата: Понеділок, 21.11.2011, 13:39 | Повідомлення # 1
Група: Гости

Історія Обертинської масової бібліотеки.
Бібліотека. Тиша. Століття.
Історія і тисячі імен
Тут зібрані думки,ідеї світу
Разом і з мудрістю віків.
Бібліотеки у всі часи були сховищами –оберегами духовних та інтелектуальних надбань людства. Мені відомо з уст старожилів селища Обертин,спочатку в селищі існували хати читальні.
З 1956 р. побудоване приміщення ,спочатку була друкарня , а з часом в парку , розмістилась в цьому приміщенні Обертинська бібліотека. Працювали такі бібліотекарі : Барановська Ніна Сергіївна, Канчуга Ніна Сергіївна , Ігнатович Євгенія Петрівна , Коцур Катерина Миколаївна ,Горбаль Мальвіна , Горбаль Мальвіна Миколаївна , Дундяк Анастасія Павлівна . Ці жінки дійсно були віддані своїй бібліотечній роботі , любили читачів , добре знали свій книжковий фонд ,брали активну участь у проведенні масових заходів. Обертинська бібліотека знаходиться на території Обертинської селищної ради. Бібліотечний фонд бібліотеки нараховує 21 тисяча примірників книг . Щорічно ним користується приблизно 2.200 користувачів : учні школи , студенти коледжів ліцеїв , університетів та населення селища . До послуг відвідувачів в бібліотеці функціонують підрозділи : абонемент та читальний зал . Для оперативного і змістовного забезпечення користувачів необхідною інформацією в читальнім залі , експонується постійно діючі книжкові виставки , фонд бібліотеки тематично розкрито. З 1992 р. – зав.Обертинською бібліотекою працює Бойцан Оксана Іванівна , Мосорко Наталія Йосипівна –бібліотекар абонемента ,Гринюк Наталія Дмитрівна –бібліотекар читального залу.

Додано (18.11.2011, 15:32)
---------------------------------------------
Бібліотека працює з 10-19 год.
З Вт-Нд. Вихідний день понеділок

Додано (21.11.2011, 13:39)
---------------------------------------------
Мені сподобалась бібліотека. flower

 
ГістьДата: Середа, 29.02.2012, 17:08 | Повідомлення # 2
Група: Гости

Про приміщення бібліотеки. Будинок справді було збудовано як приміщення районної друкарні.Своєю появою ця будівля завдячує редакторові Обертинської районної газети "Ленінське слово",яким в 1958-1962 роках був Василець Олексій Федорович (1922-1993рр.).Він кілька років домагався від обласного начальства побудови нового приміщення для друкарні.До того вона знаходилась в аварійному будинку за адресою : вулиця Леніна,№ 1.(Сьогодні того будинку нема,знесли через його старість,а на його місці збудували житловий будинок.) Будівництво нового приміщення друкарні було завершено в 1961 році.В 1962 році Обертинський район було ліквідовано,ліквідовано і районну газету.Друкарське обладнання вивезли,а приміщення друкарні передали бібліотеці.
 
Форум » Бібліотеки України » Івано-Франківськ та Івано-Франківська область » Бібліотека філія смт Обертин для дорослих (про бібліотеку)
Сторінка 1 з 11
Пошук: