Творчість і Бібліотека
Субота, 20.01.2018, 06:00
Логін:
Пароль:
Головна сторінка [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Ділимось досвідом » Відео редактори. Програми. Відео ролики » Як зняти хороший відео ролик, та розмістити його в інтернеті (Поради, та обговорення як знімати відео...)
Як зняти хороший відео ролик, та розмістити його в інтернеті
bibliotekaДата: Вівторок, 06.09.2011, 15:17 | Повідомлення # 1
Адміністрація проекту
Група: Адміністратори проекту
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Тож почнемо:
1. Найперше що нам потрібно це скласти сценарій. Якщо Вам вже хтось його склав, всеодно складіть наново свій, так як ніхто краще за Вас не знає як краще...
Напишіть його на листочку... а це краще намалюйте схему.

2. Виберіть хорошу камеру, або фотоапарат. УВАГА! Якщо можете то купіть штатив, який коштує від 250 грн. Дуже важливо якщо ви хочете знімати відео з хорошим звуком, то камеру можна купляти з входом на мікрофон. і туди можна підключити або звичайнй мікрофон, або радіомікрофон ціна якого 90-100грн. тож різниці великої немає.

3. Починаємо зйомку. Головне освітлення хороше. Треба знімати так щоб все було в однаковому освітленні. А якщо вже так не вийшло, то потім треба переходи робити поступові, щоб не було стрибків від одного освітлення до другого.

4.Знімаємо повністю наш ролик з одного ракурсу, або його частину, щоб записати послідовність дій та звук. Знімаємо окремі деталі. Наприклад годинник, чи книжку, людські обличчя і так далі. Щоб потім коли буде іти один кард, ми могли поверх поставити кадр обличчя чи іншого кадра).
Ось чому так важливо знімати ролик двома камерами. Однією Ви будете слідкувати за перебігом подій, та записувати такий важливий звуковий супровід, а іншою знімаєте інші відео (крупного, середнього та дальнього плану). Незабувайте що якщо в відео є звукт то він має бути не перервний, а от відео може перериватися на інші кадри.

5. Після того як ми зняли ролик. Важливо вирізати з нього різні лишні деталі. Тож для монтування Вам підійдуть такі програми Windows Movie Maker (це стандартна програма відео монтажу є в кожному компютері з операційною системою Windows XP) Nero7 (Nero Vizion) програма хороша тим що читає будь який формат, програма Pinacle Studio і інші програми. Принаймі в цій темі ми поговоримо саме про ці програми, так як вони прості і мають дуже багато можливостей.
 
Форум » Ділимось досвідом » Відео редактори. Програми. Відео ролики » Як зняти хороший відео ролик, та розмістити його в інтернеті (Поради, та обговорення як знімати відео...)
Сторінка 1 з 11
Пошук: